Hakkımızda

1974 yılında İstanbul ‘da üretime başlayan ALTINÇELİK o günden bu yana gelişerek Türkiye pazarının lideri , yurt dışı pazarının da tanınan çelik para kasası üreticisi olmuştur.


1996 yılından itibaren üretim anlayışına yeni boyutlar kazandıran ve 1999 yılından itibaren yeni üretim alanına taşınan firmamız bugün Avcılar Firuzköy’de bulunan fabrikası , Avcılar E – 5 mağazası , Çemberlitaş ve Kuyumcukent mağazaları ile tüm kasa kullanıcılarına hizmet vermektedir.

Ülkemiz piyasasının lider ve takip edilen çelik para kasası üreticisi olan ALTINÇELİK yurtiçi ve yurtdışında kıymetli değerlerini en güvenli şekilde saklamak isteyenlere her zaman kaliteli üretim stratejisi ile hizmet sunmaktadır.

Herşey Güvenli Olduğunda Değerlidir

Ana hedef olarak maksimum güvenlik , kaliteli üretim ve müşteri memnuniyetini benimseyen ALTINÇELİK imalat ve showroom alanlarının yer aldığı 2000 m2 açık 3.500 m2 kapalı alana sahip modern ekipmanlarla donatılmış merkezinde uzman personeli ile imalat ve satışına devam etmektedir.

 

Köklü ve saygın geçmişi ile ALTINÇELİK Türkiye çelik para kasası üretiminin lider kuruluşu olmayı sürdürürken , uluslar arası kalite standartlarına uygun üretim yapmaya devam etmektedir. ALTINÇELİK 2000 yılından bu yana TUV SÜD ‘den alınan ISO – 2000 belgesine sahiptir ve tüm organizasyonunu bu sisteme uygun yürütmektedir.

 

Vizyonu uluslar arası kalitede üretilmiş en güvenli ürünleri imal ederek bu çizgide hedeflerini belirlemiş ve kalite prensibiyle çalışan ALTINÇELİK sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.